Uczestnicy

Artur Hajzer - 49 lat. Klub Wysokogórski Katowice. Kierownik wyprawy. Zamieszkały w Mikołowie. Przedsiębiorca. Zdobywca 6 szczytów ośmiotysięcznych w tym 3 nowymi drogami. Autor pierwszego zimowego wejścia na Annapurnę 8091 m.
Adam Bielecki – 28 lat. Klub Wysokogórski Kraków. Pochodzi z Tychów, mieszka w Krakowie. Student Psychologii UJ. Wspina się w górach od 13 lat. Leader kilkudziesięciu wypraw w różne góry na 5 kontynentach. Zdobywca wyróżnienia w konkursie Kolosy 2000 za dokonanie w wieku siedemnastu lat, najmłodszego na świecie, samotnego i w stylu alpejskim wejścia na Khan Tengri 7010m.
Tomasz Chwastek - 30 lat. Klub Wysokogórski Kraków. Pochodzi z Katowic, mieszka w Krakowie. Przewodnik górski, Kartograf, geoinformatyk specjalista systemów informacji geograficznej. W czasie wyprawy odpowiedzialny za topografię oraz sprawy łączności. Wspinał się w Tatrach, Dolomitach oraz Alpach. Uczestnik zawodow Elbrus Race 2010. Ma na swoim koncie ukończonych kilkanaście maratonów i ultramaratonów górskich.
Adam Ciućka - 34 lata. Klub Wysokogórski Bielsko-Biała. Pochodzi z Jeleśni koło Żywca. Na co dzień zajmuje się pielęgnacją ogrodów w UK. Zdobywca 4 czterech siedmiotysięczników. W ubiegłym roku wszedł na Gasherbruma II
Jacek Groń - 39 lat. Klub Wysokogórski Nowy Sącz, zamieszkały w Muszynie, fizjoterapeuta-chiropraktyk, od 20 lat wspina się w górach wysokich między innymi w Tatrach, Alpach i Himalajach, autor kilku pierwszych przejść w Tatrach. Miłośnik kolarstwa górskiego MTB.
Kacper Tekieli - 27 lat. Gdańszczanin. Członek KW Trójmiasto. Wspinał się w Alpach, górach Colorado, Nevady i Alaski. Jeden z najbardziej aktywnych taterników ostatnich sezonów zimowych. W 2010 roku, w ramach wyścigu "VI International Elbrus Race" , wbiegł na najwyższy szczyt Europy w niecałe 5 godzin.
Tomasz Wolfart – 29 lat. Mieszka we Wrocławiu i należy do Wrocławskiego KW. Zastępca kierownika wyprawy ds. organizacyjnych, posiada własną małą firmę. Taternik, Himalaista, Skialpinista. Posiada doświadczenie zdobyte podczas ponad 10 wejść w górach wysokich (Andy,Himalaje,Kaukaz) i podczas przejścia ponad 50 dróg wspinaczkowych latem i zimą.
Maciej Stańczak Maciej Stańczak – lat 26, urodzony w Opolu. Ratownik Medyczny - absolwent AM we Wrocławiu, ponadto instruktor harcerski i zawodnik zespołu NONSTOP ADVENTURE ZHP w rajdach przygodowych. Alpinista, w wieku 24 lat zdobył prestiżowy tytuł Śnieżnej Pantery za wejście na pięć najwyższych siedmiotysięczników byłego ZSRR.