Wyprawa Unifikacyjna na szczyt Pobiedy 2010 w ramach programu POLSKI HIMALAIZM ZIMOWY

Uczestnicy:

Wojciech Kozub – 29 lat, przewodnik tatrzański, instruktor wspinaczki sportowej. Laureat Kolosa 2007 oraz Jedynki 2009.  Interesuje się wspinaniem na dużych ścianach, eksplorowaniem mało  uczęszczanych rejonów świata oraz wyprawami rowerowymi.
Krzysztof Starek – 37 lat, instruktor narciarstwa wysokogórskiego, na co dzień logistyk w jednej z firm szkoleniowych. Współautor nowych dróg wspinaczkowych w Tatrach, Alpach, Himalajach, Pamirze. Laureat Jedynki 2009, za wybitne osiągnięcie wspinaczkowe roku.
Kuba Hornowski – 27 lat ukończył anglistykę na AP w Krakowie, obecnie studiuje ratownictwo medyczne. Na co dzień ratownik TOPR. Jest asystentem lekarza. Wspina się od 10 lat. Na swoim koncie ma wiele wspinaczek zimowych i letnich, w różnych rejonach świata. Jest zapalonym skialpinistą i przewodnikiem tatrzańskim.
Daniel Piskorz – 32 lata. Jego pasją są góry, te najbardziej ukochane, to oczywiście Tatry. Pasja do Tatr to również pasja do Podhala, do folkloru, do ludzi. Jako turysta schodził je wszerz i wzdłuż poznając je, fotografując, smakując. Od 2001 roku związany z Krakowskim Klubem Alpinistycznym, tam pod okiem starszych kolegów stawiał pierwsze kroki w świecie taternickim. Dzięki wspinaniu poznał Tatry na nowo, od tej innej strony. W miarę jedzenia apetyt rośnie, i od tej innej strony, zaczął również poznawać inne góry świata.